„Gulbelės“ kepyklėlės

„Gulbelės“ kepyklėlės ištakos siekia 1970 metus. Nuo nedidelės kepyklėlės išaugo ir šiandien per savaitę paruošia beveik 10 tonų kepinių. Aukštos kokybės gaminiais kasdien aprūpinami visi regionai.

Kepyklėlė išsiskiria atkurtomis ir išsaugotomis duonos kepimo technologijomis bei originaliomis receptūromis. Regione įsikūrusioje kepyklėlėje dirba 15 žmonių. Ji puoselėja kraštiečių nuo seno pamėgtus skonius ir vis daugiau dėmesio skiria sveikuoliškų gaminių kūrimui, taip siekiant suderinti ilgametes tradicijas ir šiuolaikines mitybos tendencijas.

Ypatinga svarba teikiama nuo seno saugomoms konditerijos gaminių kepimo technologijoms. Net septyniems „Gulbelės“ kepyklėlės gaminiams 2010 m. suteikti Tautinio paveldo sertifikatai: ruginei duonai, proginei duonai, duonai „Grūdelis“, bemielei kvietinei duonelei, Zanavykų pyragui, kaimiškiems sausainiams ir aguonų vyniotiniui. Jų gamyboje nenaudojami jokie maisto priedai, tik natūralus raugas.

„Gulbelės“ kepyklėlėje paruoštus gaminius mėgsta ne tik vietiniai, bet ir turistai. Kepiniai neretai vežami į užsienį kaip suvenyrai, dovanos ar lietuviško kulinarinio paveldo ambasadoriai www.sakiaitic.lt.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.