„Gulbelės krautuvės“

„Gulbelės krautuvės“ – tai miesteliuose ir kaimuose veikiančių krautuvių tinklas, vertinantis atsakingą požiūrį į klientus, kasdienių prekių kokybę ir malonų aptarnavimą, savo klientams teikiantis platų naudingų paslaugų paketą.

Krautuvių tinklas siekia kokybiškai ir atsakingai tenkinti klientų maisto prekių ir paslaugų poreikius, teikti bendravimo džiaugsmą bei puoselėti krašto vertybes. Tai moderni, šiuolaikiška, lanksčiai ir atsakingai dirbanti įmonė, besirūpinanti savo darbuotojais bei partneriais. Įmonė stengiasi nuolat tobulėti, prisitaikyti prie technologinių naujovių ir besikeičiančių klientų lūkesčių.

Šiuo metu įmonei priklauso 60 krautuvių Šakių, Vilkaviškio, Marijampolės, Jurbarko, Panevėžio, Šilalės, Tauragės, Kelmės rajonuose, Kazlų Rūdoje, Kalvarijoje ir Prienuose.

Įmonės istorija

Įmonė veiklą pradėjo 1990 m. kaip Šakių rajono visuomeninio maitinimo kooperatyvas. 1992 m. jis gavo „Gulbelės“ vardą. 2006 m. „Gulbelei“ suteiktas uždarosios akcinės bendrovės statusas.

1999 m. „Gulbelė“ įstojo į didžiausią mažmeninių prekybos įmonių grupę Baltijos šalyse „Aibė“ ir yra didžiausia šio įmonių aljanso narė. Ši narystė padeda garantuoti konkurencingas kainas ir kiekvieną mėnesį pirkėjams pateikti naudingų akcijų bei pasiūlymų.

„Gulbelės prekyba“

„Gulbelės prekyba“ – tai įmonė, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba statybinėmis medžiagomis, apdailos, buities, elektros instaliacijomis, santechnikos ir buities prekėmis. Kelmėje 2002 m. įmonė įsigijo objektą, kurį šiuo metu administruoja.

UAB „Gulbelės prekyba“ yra UAB „Senukų prekybos centras“ atstovė Šakių bei Kelmės rajonuose. Franšizę „Gulbelės prekyba” turi jau nuo 1996 metų. Tai ilgiausiai bendradarbiaujantys „Senukų“ partneriai.

www.gulbelesprekyba.lt 

Pagrindinis įmonės siekis – maksimaliai patenkinti klientų poreikius, pasiūlant jiems:

ASMENINĮ DĖMESĮ
IR ŽINIOMIS GRĮSTĄ
APTARNAVIMĄ

PLATŲ KOKYBIŠKŲ
IR KLIENTŲ LŪKESČIUS
ATITINKANTĮ PREKIŲ ASORTIMENTĄ,
GALIMYBĘ SUSIDĖLIOTI NORIMĄ
PREKIŲ KREPŠELĮ

GREITĄ PREKIŲ
PRISTATYMĄ

PATRAUKLIAS PREKIŲ
KAINAS

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.