„Gulbelės“ pajamos ir atlyginimai nuosekliai augo, planuose – nauja parduotuvė ir viešbutis

Mažmeninės prekybos tinklo UAB „Gulbelė“ pajamos 2018 m. augo 8%, o vidutinis darbo užmokestis – 6%. Didžiausią dėmesį bendrovė skyrė parduotuvių ir prekės ženklo atnaujinimui, pradėjo diegti LEAN sistemą, o šiemet, be naujų parduotuvių ir viešbučio atidarymo, ruošiasi ir įmonių grupės steigimui. 

61 nedidelių krautuvių valdanti ir apie 500 darbuotojų turinti įmonė praėjusiais metais investavo į parduotuvių atnaujinimą. Visame tinkle įdiegta modernesnė techninė kasų įranga, gamybos bei efektyvumo didinimui pradėta taikyti LEAN metodika. Taip pat atidaryta nauja krautuvė Jurbarke, o „Gulbelės prekyba“ perėmė „Kesko Senukai Lithuania“ franšizės valdymą Jonavoje.

Praėjusiais metais atnaujintas ir pagrindinių prekės ženklų įvaizdis: „Gulbelės krautuvė“, kavinė „Kiba“, „Gulbelės kepyklėlė“ ir „Gulbelės prekyba“. Pasak įmonės įkūrėjo ir vadovo Arūno Tarnausko, jau daugiau nei 25-erius metus gyvuojantis prekės ženklas yra stiprus savo srityje, tačiau prisitaikyti prie besikeičiančių tendencijų tiesiog būtina. „Siekėme, kad atskiri prekės ženklai derėtų tarpusavyje, atspindėtų ne tik tradicijų puoselėjimą, bet ir šiuolaikiškumą, gebėjimą prisitaikyti prie rinkos pokyčių“, – teigė A.Tarnauskas.

Šiais metais bendrovė planuoja nuoseklų augimą – ruošiamasi naujos krautuvės Kalvarijose atidarymui balandžio mėnesį, puoselėjimai planai atidaryti viešbutį Zyplių dvaro oficinoje. Dvaro komplekse jau antrus metus veikia įmonei priklausantis restoranas „Kuchmistrai“, netrukus pasiūlysiantis atnaujintą sezono meniu.

„Praėjusiais metais personalo veiklos optimizavimui ir darbo palengvinti pradėjome diegti LEAN sistemą. Krautuvėse, kuriose pirmiausia pritaikėme priemones, fiksuojame teigiamus rezultatus, tad palaipsniui tęsime pokyčius ir kituose prekybos taškuose. Numatytos investicijos į IT ir autoparko atnaujinimą, bus pristatytas ir visas veiklas apjungiantis prekės ženklas – „Gulbelės grupė“, – planus komentavo įmonės vadovas, užtikrinęs, kad nuoseklus augimas ir atsinaujinimas versle garantuoja stabilumą ir darbo vietų išsaugojimą.