,

KPPAR VERSLO PAGERBIMO ŠVENTĖ: IR ATOKĖPIS, IR PRIMINIMAS VEIKTI

Jau 22-ąjį kartą Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai pakvietė verslo, valdžios bei akademinės bendruomenės atstovus į tradicinį metinį bendruomenės renginį. Šiemet ir ypatingu metu – dieną prieš 96-ąjį Prekybos ir pramonės rūmų gimtadienį. Simbolinėje Harmony parko Sinergijos erdvėje vykusioje šventėje dalyvavo daugiau nei du šimtai svečių. Tarp jų ir “Gulbelės grupė” atstovai bei KPPAR Šakių atstovybės nariai (atstovybės vadovas – Arūnas Tarnauskas, UAB „Gulbelės grupė“ generalinis direktorius).

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius sveikinimo kalboje dėkojo už buvimą rūmų bendruomenėje, pristatė verslui svarbius, matomus ir vertinamus rūmų veiklos rezultatus bei kvietė pasidžiaugti rūmų narių pasiekimais ir pasveikinti labiausiai nusipelniusius bendruomenės narius.

„Kai 1925 m. birželio 18 d. Kaune buvo atidaryti pirmieji Prekybos ir pramonės rūmai, jie augo ir plėtojosi kartu su valstybe, vykdė jiems skirtas funkcijas, atstovavo Lietuvai tarptautinėje ekonominėje bendrijoje, kėlė verslo kultūrą, verslininkams atvėrė kelius į pasaulines rinkas. Galime pasidžiaugti, kad ir dabar augame. Prie mūsų bendruomenės prisijungia nauji nariai, sėkmingai vykdome valstybės mums patikėtas funkcijas ir atveriame verslams kelius į tarptautines rinkas“, – susirinkusiems sakė Z. Dargevičius.

„Kartu augti gali tik bendraujanti ir patirtimis besidalinanti verslo bendruomenė, todėl rūmų veikla ir iniciatyvos mums yra puiki priemonė veikiant savo krašto ir visos šalies gerovei. Malonu, kai aplink vis daugiau bendraminčių, kai jų darbai yra reikšmingi, kai gebame susitelkti bendram tikslui,“ – dalinosi mintimis renginio metu KPPAR viceprezidentas Arūnas Tarnauskas.

Iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje įteikti net 25 apdovanojimai ir nominacijos. Juos rasite čia:

https://chamber.lt/naujienos/harmony-parke-ilgai-laukta-verslo-bendruomenes-svente-ir-iskilmingi-apdovanojimai/

Šakiams atstovavo Arūnas Tarnauskas (UAB „Gulbelės Grupė“), Daiva Palukaitienė (VšĮ „Šakių verslo informacijos centras“), Tadas Bybartas (MB „Šlepetija“), Monika Būblaitytė (UAB „Gulbelės Grupė“), Rasita Bobinienė (IĮ „Rugelis”), Jolita Briedė (UAB „Kuchmistrai“), Domas Ugianskis (UAB „Gulbelės prekyba“) ir Šakių rajono meras Edgaras Pilypaitis.

„Viena svarbiausių rūmų vertybių – bendrystė, ją nuolat skatiname ir Šakių atstovybės veikloje, todėl džiaugiamės galėdami prasmingai praleisti laiką kartu. Smagu, kad bendrų temų atranda tiek patyrę verslininkai, tiek plėtrą vykdantis jaunimas. Netgi verslo bendravimas su rajono meru didžiąja dalimi jau buvo persikėlęs į nuotolį, todėl šįkart buvo džiugu pasidalinti verslo rūpesčiais „gyvai“, atrasti bendrus sprendinius arba bent sutarti dėl galimybių išnaudojimo,“ – džiaugėsi VšĮ „Šakių verslo informacijos centras“ vadovė ir KPPAR Šakių atstovybės narystės koordinatorė Daiva Palukaitienė.

Šakiečiai į savo kraštą parsivežė ne tik puikius įspūdžius, bet ir porą apdovanojimų:

Tradicinė nominacija „Už svarų indėlį visuomenei“ šiemet skirta net dviems įmonėms – akcinei bendrovei „Kauno tiltai“ ir uždarajai akcinei bendrovei „Bakūžė LT“ (vadovas, Šakių verslo klubo prezidentas Vaidas Morkevičius).

Siekiant skatinti ir pažymėti Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų sistemoje dalyvaujančius asmenis, pripažinti ir įvertinti jų ypatingus nuopelnus yra skiriamas „Padėkos ženklo“ apdovanojimas. „Padėkos ženklu“ šventėje pagerbti net 12-kai nominantų. Vienas jų – Šakių rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis.

 

„Esu dėkingas KPPAR viceprezidentui Arūnui Tarnauskui už pastebėjimą ir įvertinimą. Gal ne viskas klostosi taip, kaip norėtume čia ir dabar, bet svarbu turėti tinkamą ir pozityvų požiūrį vieniems į kitus, stengtis ne aklai konkuruoti, o vieni kitus įgalinti, siekti sinergijos ir augimo, džiaugtis gražiomis ir prasmingomis filantropijos išraiškomis. Esam geram kely, tik reikia kantrybės augime,“ – sakė Šakių rajono meras Edgaras Pilypaitis.

Be gausių apdovanojimų susirinkusiųjų laukė ir puiki šventės programa. Renginio svečiams muzikinę programą atliko Kauno styginių kvartetas, šventinę nuotaiką kūrė ir dainas dovanojo Giedrius Leškevičius su grupe, o į linksmybių sukūrį įtraukė ir renginį vainikavo Natalijos Bunkės ir šokėjų pasirodymas.

 

Visas renginio akimirkas rasite čia. 

Parengta pagal www.chamber.lt ir UAB „Gulbelės Grupė“ info