,

Šventiškas metų reziume

Praėjusį savaitgalį „Gulbelės grupės“ darbuotojai susirinko Šakių kultūros centre pasidžiaugti parėjusių metų pasiekimais ir atšvęsti sėkmingai baigtus 2019-uosius. Nuotaikingoje programoje sekė direktoriaus Arūno Tarnausko metų apžvalga, svečių sveikinimo kalbos, apdovanojimai už darbo stažo jubiliejus, nominacijos GULBĖS SPARNAS 2019, 3×3 „Gulbelės“ komandos sveikinimas, furšetas ir Česlovo Gabalio bei grupės „Pelenai“ koncertas.

Šakių rajono meras Edgaras Pilypaitis pradžiugino ne tik sveikinimo žodžiais, bet ir atliktu muzikiniu kūriniu su Austėja Verpečinskaite. Už verslo plėtrą Šakių rajone, darbo vietų kūrimą bei išsaugojimą ir paslaugų kokybės gerinimą bei turizmo paslaugų gerinimą buvo apdovanotas UAB „Gulbelė“ vadybininkas plėtrai Redas Miškinis. Už iniciatyvumą ir bendruomeniškumo puoselėjimą seniai peržengusį rajono ribas mero padėką gavo UAB „Gulbelė“ krautuvės Gelgaudiškyje vedėja Jolita Rakauskienė. Seimo narė Irena Hasse pasveikino visą įmonės kolektyvą ir padėką įteikė kavinės „Kiba“ direktorei Renatai Stulgaitienei už ilgametį tradicijų puoselėjimą bei naujų, sveikesnių įpročių kūrimą. Seimo narys Kęstutis Smirnovas dėkojo įmonės vadovui už socialiai atsakingas iniciatyvas kuriančias pridėtinę vertę visam regionui.

Direktorius Arūnas Tarnauskas susirinkusiuosius nustebino su dukra atliktu muzikiniu kūriniu primindamas, kad didžiulį vaidmenį įmonės gyvenime turi ir darbuotojų šeimos. Už „Gulbelės“ šeimoje praleistus metus buvo apdovanoti darbo stažo jubiliejus 2019 metais atšventę darbuotojai. Už 5 metus kartu: Jurgita Plyčiuvaitienė, Gintarė Račkauskaitė, Roma Jaukšaitė, Jurgita Kabelkienė, Vaida Lekavičienė, Gražina Raudonienė, Vilija Puniškienė, Rasa Duobienė, Dalė Rainienė, Gitana Barkauskaitė, Aida Ivanauskienė, Gitana Čemerkienė, Vilma Kojutienė, Jolita Rakauskienė, Rolandas Soraka, Danguolė Pranskaitienė, Vilma Petravičienė, Ineta Venciuvienė, Raimonda Kačiulytė, Neringa Nausėdienė, Kristina Kviečiūnienė, Rima Petronaitienė, Justė Bakytė, Aušra Bagdonienė, Aušra Stamburaitė ir Andrius Aleknavičius. Už 10 metų kartu sidabriniai ženkliukai su Gulbės atvaizdu buvo įteikti Astai Veličkienei, Onai Mickienei, Aušrai Totoraitytei, Inetai Jakštienei, Nematullo Pulatov ir Gvidui Kviečiūnui. Už 15 metų kartu auksiniais ženkliukais su Gulbės atvaizdu pasipuošė Edita Kuodienė, Violeta Liudžiuvienė ir Rasita Bataitienė. Už 20 metų kartu platininius ženkliukus su Gulbės atvaizdu gavo Daiva Snudaitienė, Ramūnas Tvarijonas ir Vaida Ulevičienė bei jau 30 metų dirbanti Vaida Žievienė.

Naują puslapį įmonės gyvenime žymi ir permainos. Jau 5 metus įmonėje dirbanti Justė Bakytė tapo vyriausia buhaltere ir pakeitė ko ne nuo įmonės veiklos pradžios dirbusią Oną Trepėnaitienę, kuri toliau liko dirbti kitose pareigose. Renginio vedėjas šmaikštavo linkėdamas jai sėkmingų metų, kad „Gulbelė“ ir vėl galėtų susirinkti tokiame renginyje.

Jau tradicija tapo apdovanojimai „GULBĖS SPARNAS 2019“. Metų proveržis atiteko Viešvilės Aibei. Metų spartuolio vardą pelnė Kriūkų Aibė. Metų pardavėjais, kaip asmeninių perdavimų profesionalai buvo įvertinti Gelgaudiškio Aibės ir Beržų Aibės kolektyvai. Geriausios Metų revizijos – Lukšių Aibė ir  Pilviškių Gulbelė. Metų kolega tapo Aistė Urbštienė. Už apyvartas metų augimas atiteko Kelmės SD vadybininkui Aurelijui Remeikiui ir Kelmės SD skyriaus vadovui Aurimui Jonaičiui. „Gulbelės prekybos“ buhalterei Sandrai Pažereckienei atiteko nominacija Metų atsidavimas.

Pernai vaikų dienos centrui Šakiuose buvo padovanotos naujos grindys. Šiemet įmonės geri norai buvo dar didesni – žiemos švenčių proga, net 18 GULBELĖS krautuvių vedėjų (Eržvilko Gulbelė – Rasa Gerčienė, Igliaukos Aibė – Rūta Zieniuvienė, Kudirkos Naumiesčio Gulbelė – Ineta Jakštienė, Kriūkų Aibė – Virginija Sutkuvienė, Lukšių Aibė – Renata Krukaitė, Kazlų Rūdos Vytautai – Ona Mickienė, Smalininkų Aibė – Neringa Nausėdienė, Alvito Aibė – Ingrida Damušienė, Sangrūdos Aibė – Jolanta Juškauskaitė, Sintautų Gulbelė – Laima Ragelienė, Vilkaviškio Aibė – Rita Orintienė, Griškabūdžio Gulbelė – Daiva Snudaitienė, Panevėžio Gulbelė – Virginija Prankienė, Gelgaudiškio Aibė – Jolita Rakauskienė, Sudargo Gulbelė – Singrida Damušienė, Kalvarijos Gulbelė – Jurgita Liaukevičienė, Šakių Gulbė – Danutė Lemešienė, Tauragės 1 – Asta Vitkuvienė) susidraugavo su vietiniais vaikų dienos centrais ar panašiomis įstaigomis, kurios rūpinasi mažaisiais. Pagal įstaigų pageidavimus administracijos surinktus lauknešėlius vedėjos ir regionų vadovais pristatė vaikams. Draugystę planuojama tęsti.

Dar viena nauja tradicija įmonės istorijoje – mėnesio darbuotojo rinkimai. Kiekvieną mėnesį siūlomi tie, kurie vadovams ar kolegoms atrodo nusipelnę įvertinimo ir sudarytos komisijos išrenkamas verčiausias. Simboliniai sparnai įteikti rugsėjo mėnesio darbuotojai Gintarei Dangėlaitei, spalio mėnesio darbuotojai Aidai Laucienei ir lapkričio mėnesio darbuotojai Jolitai Rakauskienei, vėliau apdovanotas ir renginyje dalyvauti negalėjęs gruodžio mėnesio darbuotojas Dalius Mikutavičius.

Susirinkusiuosius nustebino ir 3×3 „Gulbelės“ komandos sveikinimas tiesiai iš krepšinio aikštelės, kur ruošėsi turnyrui Sankt Peterburge. Ilgametis Šakių krepšinio klubo „Vytis„ rėmimas tapo savotiška įmonės tradicija palaikyti komandą, todėl patikėti 3×3 komandos nariams Gulbelės vardą nebuvo baisu. Gal net daugiau baimės ir jaudulio sukėlė jų įnirtingi mūšiai tikslo link. Už aistringą komandos palaikymą krepšinio varžybose 2019 metais kamuolius su Lietuvos 3×3 rinktinės žaidėjų parašais gavo Kęstutis Urbštas bei Raimondas Urbštas.

Renginį vedė Marius Pavalkis. Susirinkusiuosius džiugino Šakių meno mokyklos šokėjos, dainavimo studija  Šmiki Šmaki ir atlikėja Austėja Verpečinskaitė. Didžiuoju renginio finalu tapo Česlovo Gabalio bei grupės „Pelenai“ dviejų dalių koncertas.

Renginio metu buvo eksponuojamos padalinių pagamintos kalėdinės eglutės, kurios simbolizavo ketinimą kartu auginti kūrybiškumą. Akį džiugino darbuotojų išradingumas, profesinių akcentų integravimas į kūrinius ir didelis dėmesys tvarumui.

Renginio fotografas Vidas Venclovaitis. Daugiau renginio akimirkų: https://www.facebook.com/oranzine.gulbe.5/media_set?set=a.183299929710685&type=3

 

„Gulbelės grupė“ inf.