,

Vienas iš Šakių miesto “Aitvarų” nutūpė po Gulbelės sparnu

Šakių miesto šventei pasirinkta Valstybės diena buvo vainikuota iškilmingais apdovanojimais, šokėjų bei cirko pasirodymais, jausmingu koncertu ir įspūdingais fejerverkais. Tradicinėje eisenoje UAB “Gulbelė” kolektyvas pasirodė jau nebe miestiečių puikiai atpažįstamais oranžiniais marškinėliais, bet pasiruošę karališka mėlyna su “Gulbelės grupės” logotipais ant krūtinės. Toks pokytis žymi nuosaikų įmonės augimą, apimantį keletą skirtingų veiklų.

Renginyje buvo įteiktos ir nuo Vasario 16-osios laukusios simbolinės „Aitvaro“ skulptūrėlės tradiciškai skiriamos rajono šviesuoliams. Šiemet jos atiteko Lekėčių miesteliui, Valerijai Endriukaitienei, Rolandui Skaisgiriu, Zanavykų muziejui ir vaikų dainavimo studijai “Šmiki-šmaki” bei UAB ,,Gulbelė”.

Įmonė “Aitvaro” apdovanojimu įvertinta už kultūros paveldo objektų įveiklinimą ir aktualizavimą. Pernai atidarytas viešbutis „Zyplių dvaro oficina“ jau spėjo sužavėti ir profesionalus, ir Zyplių dvaro ansamblio svečius. Jame puikiai pavyko suderinti paveldo reikalavimus su inovacijomis ir 4 žvaigždučių komfortu. Savaime suprantama, kad viešbučio svečiai pusryčiauja Zyplių dvaro virtuvės restorane „Kuchmistrai“. Šis jau ketvirtus metus žadina susižavėjimą dvarų kultūra ir jos istoriniu paveldu per gastronomines patirtis, kurias restorano kolektyvas pakylėjo iki aukštosios virtuvės lygio. Tikros poniškos privilegijos! Labiau liaudiška, puikiai žinoma edukacija-degustacija „Zanavykų ragaučius“ patiems zanavykams ir krašto svečiams tapo maloniausiu keliu susipažinti su visokeriopai apdovanotu mūsų kraštu. Cukrainė „Laimė“ ir „Gulbelės kepyklėlė“ puoselėja jau įvertintas kasdienių ir šventinių gaminių receptūras, kavinė „Kiba“ kasdien kviečia ragauti tradicinių cepelinų, kugelio, švilpikų ar klasika tapusių patiekalų, kad kartu pažintume ir kurtume naujas tradicijas. UAB „Gulbelė“, apėmusi visas šias veiklas, o dabar jomis pasidalinusi su seserinėmis bendrovėmis, ir toliau lieka geriausiai žinoma, kaip miestuose, miesteliuose ir kaimuose veikiančių krautuvių tinklas, regionuose teikiantis aibę naudingų paslaugų ir taip mažinantis socialinę atskirtį. Svarbiausia Įmonės misija šalia atsakingo verslo vykdymo buvo, yra ir bus krašto vertybių puoselėjimas.

“Kai atsistoji vienas – pakeli daug, o kai stoja toks būrys…” – dėkojo komandai UAB “Gulbelė grupė” generalinis direktorius Arūnas Tarnauskas. Pasak jo, laikina galimybė veikti Zyplių dvaro ansamblyje – savotiška likimo dovana. Kilnūs tikslai, rūpestis paveldu ir noras diegti inovacijas puikiai įsiliejo į ten veikiančių įstaigų veiklą ir leidžia svečiams suteikti išskirtines patirtis tiek klausantis ir stebinti, tiek ragaujant ir įsijaučiant į tokį dvarišką gyvenimą, kurį istorine dvasia kuria šiandieniniai komforto standartai.

Apdovanojimu įvertinta įmonės veikla išaugo iš vadovo polėkio, o dabar telpa po UAB “Kuchmistrai” pavadinimu ir apima maitinimo bei apgyvendinimo sritis. Šią vasarą Zyplių dvaro virtuvės restoranas “Kuchmistrai” išgyvena dar vieną rekordinį sezoną: džiugina svečius sezoniškai atnaujintu meniu, degustacijomis ir išskirtiniais sprendimais asmeninėms bei verslo šventėms. O sezono naujiena – išmanusis viešbutis “Zyplių dvaro oficina” veikia pilnu tempu tenkindamas poilsiautojų, gastroturistų bei darbostogas pasirinkusių klientų poreikius.

UAB “Gulbelės grupė” info